Dane kontaktowe

Production plant:
ATERVIN Michał Zbożny
ul. Nowa 27
86-170 Nowe
POLAND

ATERVIN Michał Zbożny
ul. Armii Krajowej 38
86-300 Grudziądz
NIP: PL8762329487

Transport

transport

Przyjedziemy i odbierzemy

Oferowane przez nas usługi transportowe są przejawem naszej biznesowej orientacji – zawsze przyjeżdżamy do klienta punktualnie, zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów, zawsze pracujemy nad wyraz rzetelnie. Dysponujemy własną flotą pojazdów oraz wspieramy się siecią zaufanych podwykonawców. Co ważne, rozwijamy nasze możliwości transportowe i zwiększamy efektywność floty oraz pozostałych działów firmy, minimalizując przy tym wpływ naszych działań na środowisko naturalne. Dbamy o własny zrównoważony rozwój, a jakość usług transportowych jest jednym z naszych priorytetów.

Nasze możliwości

co wozimy?

Specjalizujemy się w transporcie towarów sypkich, stale rozwijając swoją infrastrukturę i inwestując w nowoczesny sprzęt. Dysponujemy naczepami typu Ruchoma Podłoga, co sprawia, że załadunek towarów jest bardzo szybki i bezproblemowy. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów przekłada się na terminowość i bezproblemowość dostaw. Jeśli chodzi o transport, warto podkreślić, że wozimy wszystko, co tylko klient zechce nam zlecić, a jeżeli nie dysponujemy odpowiednim środkiem transportu wśród własnej floty – jesteśmy w stanie skorzystać z usług jednego z wielu naszych zaufanych partnerów.

gdzie wozimy?

Jeździmy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas klient. Staramy się być jak najbardziej elastycznym i godnym zaufania dostawcą usług transportowych. Obsługujemy rynki całej Europy i z taką samą starannością oraz dbałością o detale obsługujemy przesyłki jednorazowe, jak i stałe zlecenia. Dojeżdżamy do małych wsi oraz wielkich aglomeracji, nieustannie przekraczając granice, również w ujęciu międzynarodowym.

Skontaktuj się z nami

  at-logo

  atervin
  group.

  recykling

  transport + logistics

  concept