Dane kontaktowe

Production plant:
ATERVIN Michał Zbożny
ul. Nowa 27
86-170 Nowe
POLAND

ATERVIN Michał Zbożny
ul. Armii Krajowej 38
86-300 Grudziądz
NIP: PL8762329487

Idea

idea

recykling

concept

Stworzenie kompleksowo działającego przedsiębiorstwa, w pełni odpowiedzialnego za przetwórstwo i dalsze życie odpadu po jego przetworzeniu było naszym celem od samego początku, ale idea jaka nam przyświeca to nadanie odpadom nowego, zupełnie innego znaczenia niż to panujące obecnie, powszechne i negatywne. Odpady mogą być ciekawe! Chcemy pokazać światu, że da się podejść do odpadów w sposób zupełnie odwrotny, nadając im znaczenie inne niż tylko brudne, niepotrzebne śmieci. Pokażemy, że produkty zrobione z odpadu mogą być także traktowane jako przedmiot pożądania o czystym, prostym i przejrzystym designie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych dostawców, odbiorców i klientów oferujemy usługę kompleksową. Nawet w tak trudnej i nieatrakcyjnej wizualnie branży jaką są odpady, chcemy oferować wszystkim naszym partnerom, w każdej możliwej dziedzinie, w której współpracujemy, usługi szyte indywidualnie na miarę dla każdego z nich. Usługi, w których dbamy o każdy szczegół, detal i design. Wyznajemy ideę, że tylko dzięki partnerstwu można osiągnąć więcej i dojść dalej, a tym samym sprawić, by świat stał się lepszym miejscem dla przyszłych pokoleń.

transport

O naszej rynkowej sile stanowi własna, rozbudowana flota specjalistycznych pojazdów oraz sieć niezawodnych podwykonawców, z którymi łączy nas wspólna idea oraz bezgraniczne zaufanie. Cechy te sprawiają, że możemy odbierać odpady od każdego klienta, o każdej godzinie, zawsze na czas, zawsze punktualnie. Co ważne, stale rozwijamy nasze możliwości oraz zaplecze technologiczne, wdrażamy nowe procedury i optymalizujemy własną pracę, by minimalizować wpływ naszych działań na środowisko naturalne, a jednocześnie – zwiększać naszą efektywność.

recykling

Nasze zaawansowane technologicznie zaplecze pozwala na odzysk surowców, które według powszechnej opinii, nie nadają się do recyklingu. Potrafimy przetwarzać mieszanki różnorodnych tworzyw oraz metali, a nawet produkty łączące w sobie metal i tworzywa sztuczne. Każde zlecenie i każdą dostawę traktujemy jako wyzwanie oraz sprawdzian dla naszych możliwości i przyświecającej nam idei tworzenia lepszej przyszłości dla nas wszystkich!

concept

Concept to coś, z czego jesteśmy niesłychanie dumni! To dział odpowiedzialny za kreację, tworzenie i budowanie rzeczy przepięknych, designerskich i funkcjonalnych, prostych i użytecznych. To ostateczny etap prac recyklingowych, dający rzeczom drugie życie, przywracający je społeczeństwu. Concept to więcej niż podejście produktowe, to dział, w którym bije serce naszej firmy!

at-logo

atervin
group.

recykling

transport + logistics

concept